Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí

Film Rudý kapitán online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce exkluzivně pro vás přinášíme působivé české drama. Jedná se o film Rudý kapitán od režiséra Michala Kollára. Scénář k filmu pak napsal sám režisér společně s Michalem Kollárem a Annou Fifíkovou. Čeká nás velmi působivý snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Podíváme se do nedávné historie roku 1992 těsně před rozpad Československa. Je to temný příběh o zločinech StB proti církvi.

Právě pro vás tady máme film Rudý kapitán. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to po všech stránkách opravdu jedinečný film plný zajímavých momentů. Je to příběh, který se dotýká těch nejhorších kapitol naší totalitní předlistopadové historie. Všechno to začíná přitom celkem nenápadně. Píše se léto 1992 a všude panuje radost z nově nabité svobody. Rozdělení Československa už je prakticky dojednáno a tak si s ním nikdo nedělá hlavu. Detektiv Richard Krauz ale dostane na stůl zatím nejtěžší případ své kariéry.

Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí.

Richard Krauz je ještě mladý detektiv, který neví co na něj čeká. Patří do nové generace, nad kterou jako jednou z prvních ztratil komunistický režim svou moc. Všechno to začíná objevením těla kostelníka Kloknera. Ten byl na hřbitově mimo označený hrob zakopán už kdysi dávno. Hřebík v jeho hlavě výmluvně prozrazuje, že toto rozhodně nebyla přirozená smrt.

I když se jedná o téměř historický případ, tak se Krauz vrhne do jeho vyšetřování. A postupuje celkem rychle. Závěry jsou jasné. Věřící kostelník byl zabit StB snad někdy v padesátých letech. Spis o tom z policejních archivů sice zmizel, ale je nepochybné, že za vraždou stáli samotné státní složky. Zločiny komunistického režimu proti katolické církvi se dlouho brali jako promlčené, jenže právě teď je konečně dost vůle je rozkrýt a učinit spravedlnosti za dost.

Vyšetřování vede Richarda Krauze až na stopu legendárního Rudého kapitána. Muže, o němž se vyprávějí legendy. Prý byl dokonce specialista na výslechy, které většinou nebožáci nepřežili. Bohužel. Krauz tak putuje rozpadající se zemí. Jenže ve skutečnosti není jediný, kdo má na Rudého kapitána spadeno. Kdo a proč? To už nám rozkryje toto působivé Česko-Slovenské drama. V hlavních rolích uvidíme skvělé herce jako například Macieje Stuhra nebo Oldřicha Kaisera. Pevně tedy věříme, že tento film vám stojí za to a uděláte si na něj alespoň chvilku čas.

Nové Česko Slovenské drama.

Rudý kapitán je přímo zde online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi naprosto pohodlně a zdarma tento opravdu zajímavý a poutavý snímek. Je to drama z nedávné historie, které je celé jedním velkým příběhem našich moderních dějin.  Nám se film Rudý kapitán opravdu velmi libil a můžeme vám ho tak od srdce jedině doporučit. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Pokud chcete vědět o filmu více, tak vám můžeme doporučit například jeho profil na CSFD.cz, kde jsou i recenze běžných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.