Rodinné štěstí (2016) online ke shlédnutí

Film Rodinné štěstí online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si s námi přes internet působivé maďarské drama režiséra Szabolcse Hajdu. Film jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na těchto webových stránkách. Je to vlastně docela běžný rodinný příběh. Nešťastná událost donutí jednu rodinu, aby se sestěhovala dohromady do jednoho malého bytu. V provizóriu tak bude celá širší rodina. A to je prostě moc lidí na jednom místě. To nikdy nedělá dobrotu.

Film Rodinné štěstí online ke shlédnutí.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film Rodinné štěstí. Je to sice hlavně drama, ale má i své lehčí takřka komediální momenty. My jsme nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento snímek vám nabídnout online ke shlédnutí. Szabolcse Hajdu patří mezi zkušené filmové tvůrce s vlastním stylem. Možná právě proto si k filmu Rodinné štěstí napsal i scénář. To do jaké míry je autobiografický už samozřejmě jenom tak neprozradí. Na to ale ostatně, až tolik nezáleží. Více informace naleznete snadno na CSFD.cz, kde jsou i recenze samotných diváků.

Film Rodinné štěstí nebo také v originále „Ernelláék Farkaséknál” měl svojí premiéru ve čtvrtek 6. 10. 2016. Na toto datum se však nijak neohlížejte. To hlavní přeci je, že mi vám tento snímek přinášíme online a s námi si ho můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít. Čeká vás 81 minut velmi solidní podívané. Maďarské filmy se moc často nedostávají do filmového popředí, ale tento film za to rozhodně stojí! Video s filmem vám přinášíme v HD kvalitě a u nás si ho navíc přehrajete opravdu jednoduše.

A o čem vlastně tento film? O jedné rodině a jejím nuceném setkání. Nebo spíše chtělo by se říci žití. Každá rodina má své radosti a problémy. Někdy je to opravdu těžké, ale vždycky může být ještě hůře. K naší rodince se totiž připojí i příbuzní manželky. Nemají přátele, ani kam jít. Jejich domov je prostě pryč a oni hledají přístřeší. Odmítnou člena rodiny v nouzi se prostě nedá. K tomu není možné říci vůbec nic.

I když to samozřejmě bude znamenat obrovský diskomfort, tak se to musí nějakou chvíli vydžet. I když samozřejmě nikdo netuší, jak ta chvíle bude dlouhá. Pocit sounáležitosti, ale brzy začnou narušovat všední rutiny a zvyky. Každý je prostě zvyklý na to svoje. Najednou vadí trochu hluko, to jakým způsobem druhý uklízí nebo kolik času tráví v koupelně. Je to série situací ze života, které jsou občas dramatické, ale mnohem častěji spíše groteskní. A jaké to celé bude mít rozřešení? To už se dozvíte ve filmu Rodinné štěstí, na které se můžete podívat s námi online. Nejlépe samozřejmě i s celou rodinou.

Maďarské drama režiséra Szabolcse Hajdu.

Shrnutí filmu Rodinné štěstí

Nový maďarský snímek nás opravdu překvapit. Je to hezký a přitom velmi komorní příběh. Takový, který je realistický a je na něm vidět, že do něj režisér Szabolcs Hajdu dal hodně ze sebe samotného. Aby také ne, když si v něm zahrál i s celou svou rodinou. To je to co filmu dává unikátní look, ale i atmosféru. Celkově se nám film po všech stránkách líbil. Ano není to filmový trhák a není to film pro každého. Inteligentní publikum, ale musí být z tohoto snímku doslova nadšené. A my pevně věříme, že mezi takové lidi se řadíte i vy. Užijte si film.