Přehrát online Za láskou vzhůru (2016)

Přehrajte si přes internet film Za láskou vzhůru. Ano je to tak! Novou francouzskou komedii jsme pro vás přichystali online přímo zde na této webové stránce. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Čeká vás krásný příběh o lásce, která dokáže překonat všechny hranice a výškové rozdíly. I velkou ženu totiž může zaujmout docela malý muž. Když má tedy velké srdce. Přesně takový bude i příběh Diany a Alexandra.

Právě pro vás jsme exkluzivně na této webové stránce přichystali online ke shlédnutí film Za láskou vzhůru. V originále se jenom tak mimochodem film jmenuje poměrně dlouze: „Un homme à la hauteur.” S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to opravdu pohodlný způsob jak se dostat k této velmi podařené francouzské komedii režiséra Laurent Tirard. Ten přitom režíruje jenom ty nejlepší komedie. Určitě znáte jeho dva zatím poslední filmy: Mikulášovy patálie na prázdninách a Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva, které měly oba dva obrovský úspěch.

Přehrát online Za láskou vzhůru (2016) přímo zde.

Nový film si Laurent Tirard dokonce sám napsal a to ještě společně s Grégoire Vigneron. A dílo se jim celkem vydařilo. Vznikla tak hravá komedie, která je originální, zábavná a přitom v sobě má i krásný zamilovaný příběh. U toho zkrátka nesmíte chybět ani vy a je úplně jedno, jestli stihnete film od 4. srpna 2016 v kinech, a nebo ne. K tomu vám ostatně rádi pomůžeme i my, protože jsme pro vás tento snímek přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Nebo využijte náš partnerský magazín Hi.9e.cz, kde je pro vás film rovněž přichystán.

A o čem to bude? Všechno se to točí kolem Diany. Velké krásné a ambiciózní ženy. Je opravdu pohledná, společenská, chytrá, má styl i skvělý humor. Prostě ideální žena. Jenže právě teď přišla o svého muže, který se s ní rozhodl přes všechny její nesporné kvality rozvést. Někteří muži holt nesnesou, že je partnerka v něčem předčí. Diana je smutná, ale sama rozhodně zůstat nehodlá. Brzy by se ráda poohlédla po novém partnerovi, ale v tomto smyslu zasáhne sám osud.

Diana totiž ztratí svůj mobilní telefon. Ten se brzy sám najde. Respektive ho najde charizmatický Alexandr, který ji hned zavolá. Už jejich první rozhovor je jak po zásahu amorovým šípem. Nikdo to nečekal, ale mezi těmihle dvěma to jiskří až na půdu. Alexandr je totiž také muž mnoha výhod. Je zdvořilý, šarmantní a samozřejmě i vtipný. Dokonce ani chudý není. Z pouhého vrácení mobilu je tak rande, na které se jenom tak mimochodem oba dva velmi těší.

Nová francouzská komedie režiséra Laurenta Tirarda.

Jenže hned na první schůzce se ukáže, že Alexandr rozhodně není takový jak si ho Diana představovala. Všechno výše řečené je sice pravda, jenže mezi těmihle dvěma je také nezanedbatelný výškový rozdíl. Alexandr je vlastně proti své partnerce úplný trpaslík. Ale výška není všechno a tak se tento sympatický a v mnoha ohledech dokonalý pár pouští do randění!

Shrnutí filmu Za láskou vzhůru

Za láskou vzhůru je povedený film. Je to opravdu zábavná komedii, které nechybí momenty, u kterých se opravdu od srdce zasmějete. Je na něj opravdu hezký pohled a my vám film můžeme opravdu jenom doporučit. Režisér Laurent Tirard ukázal, že tento žánr nejenom, že mu není cizí, ale on ho opravdu umí točit. Výsledkem je naprosto skvělá zábava od začátku až do konce. To si zkrátka nesmíte nechat ujít ani vy. Právě proto jsme rádi pro vás film Za láskou vzhůru připravili online i na těchto webových stránkách. Pojďte si ho pustit hned teď.