Přehrát online Trabantem do posledního dechu (2016)

Film Trabantem do posledního dechu online ke shlédnutí. Nový cestovatelský film s legendárními Trabanty je tady. Cestovatel, dobrodruh a režisér Dan Pribáň si pro nás připravil další zajímavý film. Tentokrát bude o jeho zatím poslední velkolepé výpravě napříč kontinenty. Ta vedla skrz Austrálii až do Bangkoku a podle všeho byla zatím nejtěžší expedicí, jakou naši žlutí trabantiské jeli. Opět z toho vznikl fenomenální film, kterému nechybí drama, objevování, ale i humor.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film Trabantem do posledního dechu online. Ten měl premiéru v českých kinech 17. Března 2016. My vám ho můžeme jedině doporučit, protože je to naprosto strhující a nesmírně zajímavý snímek, který vám představí úžasný kousek země. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tentokrát se dobrodruzi s trabanty vydávají do relativně civilizovaného koutu země, tak opak je pravdou. V mnoha ohledech byla tato výprava tou nejtěžší a oni si museli sáhnout až na své absolutní dno!

Trabantem do posledního dechu online pro vás.

Film Trabantem do posledního dechu jsme pro vás nahráli online. Získali jsme ho už s předstihem a v perfektní HD kvalitě. Právě díky tomu jsme vám film mohli nabídnout online. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Opravdu nic složitého na tom není. Stačí se jenom zaregistrovat a přihlásit v horní části této webové stránky.

Nová expedice Dana Pribáně a jeho kamarádů jako jsou Vojtěch Duchoslav, Dominika Gawliczková, Jakub Koucký, Zdeněk Krátký, Marek Duranský, Marek Slobodník, Kristína Madajová, Radoslaw Jona a další tentokrát vedla z australského Perthu až do Východního Timoru, Indonésii, Malajsie a samozřejmě Thajska. Z úplně jiného pohledu, než je ale znají běžní turisté.

Ve výpravě do divočiny opět nechyběli kromě dvou žlutých trabantů také miniaturní Fiat z Polska známý také pod přezdívkou maluch a dvě motorky: čezeta a jawa. Specialitou tohoto dílu byla i účast dvou vozíčkářů. Lidi kolem trabantů zkrátka chtěli ukázat, že v tomto ohledu není nic nemožné. O dokázali to! Čeká nás tak fascinující výprava, přes několik státu. Přes vyprahlé pouště, ale i vlhkou jungli. I tentokrát nebude nouze o karamboly, poruchy techniky, neochotné celní úředníky. Jenže všechny překážky jsou tady od toho jenom aby se překonávaly! Dan Pribáň a trabanti se nezaleknou ničeho.

Dan Pribáň a jeho nová velkolepá cesta z Austrálie.

Cestopisný film Trabantem do posledního dechu jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná možnost, jenž tady na vás čeká. Trabantem do posledního dechu je opravdu silný a nesmírně zajímavý film. Pokud jste viděli nějaké předchozí dobrodružství trabantů na cestách, tak rozhodně nebudete zklamáni. A vlastně nebudete zklamáni, ani pokud jste takové štěstí neměli. Další info o tomto unikátní projektu dostanete na oficiální webové stránce: tichomori.transtrabant.cz. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Cestopis. Uložte si odkaz.