Přehrát online Smrt ve tmě (2016)

Film Smrt ve tmě přehrát online. Nový mysteriózní horor už je tady připravený ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to americký film režiséra Fede Alvareze a bude rozhodně stát za to. My bychom se ostatně žádným podprůměrným filmem ani nezabývali. Tak půjdete do toho s námi? Tři zloději chtějí okrást velmi bohatého slepce, který žije sám ve svém rozlehlém době. Brzy ale zjistí, že to byl hodně hloupí nápad.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme film Smrt ve tmě nebo také v anglickém originále „Don’t Breathe” tedy něco jako „Nedýchej”, což považujeme za mnohem výstižnější název. Ptáte se jak to? To vám hned brzy rádi vysvětlíme na příběhu filmu. Ten měl každopádně svojí premiéru v českých kinech 1. září 2016 v hlavním vysílacím čase. S tím si ale nemusíte dělat starosti, protože my jsme film nahráli a připravili ho pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše přes internet, kdykoliv vás jenom napadne.

Přehrát online Smrt ve tmě (2016).

Film Smrt ve tmě je opravdu hodně působivým a dobrým hororem. Snímek natočil méně známý režisér Fede Alvarez, který je ostatně i spoluautorem scénáře. V jeho napsání mu pomáhal ještě Rodo Sayagues. Za kameru se postavil Pedro Luquek a hudbu složil Roque Baños. Ani mezi herci nečekejte známá jména: Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette a Daniel Zovatto. Na druhou stranu všichni odvedli svojí práci opravdu na úrovni a tak se na tento film opravdu dobře dívá. Další informace pak naleznete snadno například na CSFD.cz. Určitě se koukněte i na recenze od ostatních diváků.

A o čem je příběh filmu? Parta tří kamarádů potřebuje nutně peníze. Dva kluci a jedna holka si jdou tvrdě za svým. Když pak jeden z nich dostane nápad jak se snadno dostat k 300.000 dolarům, tak nikdo nemá nic proti. A to přestože to obnáší okradení starého slepého pána. Ten si žije v rozlehlém domě úplně sám. Jeho okradení by tak měla být naprosto brnkačka.

O nejbližší noci, tak vniknou do jeho pustnoucího domu. Vlastně doufají, že pán bude spát a ani se s ním tak nepotkají. Jinak jsou na to tři a mají dokonce i bouchačku. Jednodušší už to snad být ani nemůže. Jenže to bohužel není pravda. Tajemný muž se vzbudí a jde jim naproti. Kluk co to celé vymyslel na něj namíří zbraň. Jenže slepec ho rychlých chvatem zpacifikuje a zastřelí. Pro dva přeživší zlodějíčky je to šok. Jejich jedinou nadějí je zůstat potichu a snažit se co možná nejrychleji utéct. Jenže slepec tuší, že zloděj nebyl sám. Rychle se proto zabarikáduje a hledá dotyčné. Ti ani nedutají a bloudí po chodbách tajuplného domu.

Dostanou se tak i za dveře, jenž skrývají tak hrůzné tajemství, že si to nedovedli ani představit. Slepec je teď oním predátorem a amatérští zloději jeho kořistí. Kdo zůstane nakonec živý je otázkou.

Velmi působivý americký horor.

Shrnutí filmu Smrt ve tmě

Smrt ve tmě je opravdu působivý a kvalitní horor. Atmosféra a napětí mu rozhodně nechybí. Film má opravdovou šťáv a surovost. V mnoha ohledech je to vlastně úplně minimalistický film, který si vystačí s pár herci i prostředími. Při pohledu z druhé strany, ale objevíte opravdu skvěle odvedené dílo, jenž má všechno, co by tento žánr měl mít. Režisér Fede Alvarez odvedl opravdu perfektní práci a jeho film se nám moc líbí. Právě proto vám ho můžeme nejenom doporučit, ale dokonce jsme si ho připravili i přímo na těchto webových stránkách. S námi si tak Smrt ve tmě přehrajete opravdu jednoduše a zdarma. Tak vzhůru do toho!

Tento článek byl zařazen do rubriky Horor. Uložte si odkaz.