Přehrát online Heidi, děvčátko z hor (2016)

Film Heidi, děvčátko z hor k přehrání přes internet. Pojďte si s námi pustit nový krásný rodinný film o děvčátku, které zůstala skoro samo. Teď se navíc musí přestěhovat ze svých milovaných hor do velkoměsta. Takový je krásný příběh z pera spisovatelky Johanny Spyry. Čeká vás rodinný dobrodružný film, který je plný krásných krajinek, ale také opravdových citů. Je to dobrodružství jedné malé holky a kupy jejich přátel.

Krásných rodinných filmů není nikdy dost. O to větší radost pak člověk má, když takové přijdou. Jedním z nich je bezesporu i film Heidi, děvčátko z hor, který jsme přichystali pro vás. V německy mluvících zemí je to opravdu známý příběh, který zná snad opravdu každý. Možná právě i proto vznikal film v Německo Švýcarské koprodukci. Za snímkem stojí velmi zkušený režisér Alain Gsponer a scénárista Petra Biondinaa Volpe. Pokud vás zajímavá více, tak se určitě podívejte na profil filmu na CSFD.cz nebo také můžete navštívit magazín Cinemio.

Přehrát online Heidi, děvčátko z hor (2016) pro vás.

Heidi, děvčátko z hor jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní HD kvalitě. Díky tomu vám můžeme film naservírovat přímo zde a vy si ho přehrajete opravdu jednoduše a komfortně. Určitě je to mnohem lepší, než vyrážet na snímek do kina, kde měl jenom tak mimochodem premiéru ve čtvrtek 28. 07. 2016. Vy toto datum skutečně nemusíte řešit ani v nejmenším.

Nyní nastal vhodný čas si povědět něco o příběhu. Děj nás zavede do velmi malebných švýcarských Alp těsně po velké světové válce. Právě tady žije malé děvčátko jménem Heidi. Je to syrotek, který má na světě už jenom svého dědečka a také kamaráda Petera. Není však vůbec smutná. Hory jsou místem svobody a také doslova dětským rájem. Celé dny tady může pobíhat a hrát si. K tomu se sice musí s Peterem postarat o stádo koz, ale to není vůbec nic náročného.

Heidi žije v prostém dřevěném srubu a vypadá jako spokojená holčička. Jenže nic netrvá věčně a to včetně této idylky. Pro Heidi si přijede její teta Dete. Ta jí navíc nepřijela jenom tak navštívit, ale doslova má s děvčátkem už své plány. Rozhodla se totiž jí vzít do německého Frankufurtu nad Mohanem. Jenomže to celé není jenom tak, tady má děvče dělat kamarádku nemocné dívce Kláře, která pochází z velmi zámožné rodiny. Pro Heidi je to úplně nový svět. V mnohém nepochopitelný a děsivý. Ale také dobrodružný a plný výzev. Zkrátka něco co láká k prožívání úplně nových příběhů.

Krásný rodinný film plný dobrodružství.

Shrnutí filmu Heidi, děvčátko z hor

Heidi, děvčátko z hor je opravdu hezká rodinná komedie. Taková hodně nevinná, která ale má svůj podtext. Je to dobrodružný příběh zasazený do nádherného prostředí. A tím nemyslíme jenom hory, ale rovněž historický Frankfurt. Na celé se opravdu hezky dívá a  105 minut filmu uteče doslova jako voda. Tenhle snímek si vystačí bez známých herců a velkolepých efektů. Je to především silný lidský příběh. A jako takový vám ho můžeme rozhodně jenom doporučit. Heidi, děvčátko z hor si navíc můžete přehrát rovnou s námi na této webové stránce. Pojďte využít této šance a dobře se bavte!