Přehrát online filme ZOO (2016)

Přehrajte si online přes internet nový český film ZOO. Pod jednoduchými třemi písmeny se skrývá velice zajímavý povídkový film české režisérky Terezy Kovářové. Mladé režisérky pro které to bude jeden z jejich první filmů. Jednotlivé povídky jsou rozdílných žánrů a mají v sobě kus dramatu, mysteriózna, ale i komedie. Je to sice krátký snímek o délce pouhých 60 minut, ale i přesto vyrazit dobývat naše kina. Celý příběh se přitom odehraje v jednom docela obyčejném vlakovém kupé během jedné cesty vlakem.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí film ZOO. Nový český film, který stojí na pomezí hned několika žánrů, i když nejblíže na něj asi sedí označení povídkový. Kratší film natočila režisérka Tereza Kovářová, jenž je i autorkou scénáře společně s kameramanem Matějem Piňosem a Robertem Fischerem. Ve filmu si zahrají Alice Antošovská, Iveta Jiřičková, Ondřej Mataj, Patrik Holubář, Orlin Stanchev, Tigran Hovakimyan a nebo Julie Goetzová. Ve směs tedy spíše méně známý, ale přitom kvalitní čeští herci. Další podrobnosti naleznete naprosto jistě na CSFD.cz.

Nový český film ZOO.

Film ZOO měl svojí oficiální premiéru ve čtvrtek 1. 9. 2016. S tím si ale vy nemusíte vůbec dělat starosti. My jsme pro vás totiž tento snímek nahráli a připravili přímo zde ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zamane. Film není dlouhý, takže si na něj tu chvilku určitě udělejte. A na co se můžete těšit? To vám hned a mile rádi představíme.

Při cestě vlakem se můžou stát rozličné příběhy.

Příběh filmu je poeticky zasazený do vlaku, který právě vyrazil na cestu. To má hned několik důvodů a v jádru je to skoro až symbolické. Rozjetý vlak se totiž jenom těžko zastavuje. Je to čas, kdy se musíte odevzdat jiným a jenom čekat na to, co přijde. Svět venku ubíhá rychle, ale to jaký si ho uděláte vevnitř už záleží jenom na vás.

Ve vlakovém kupé se scházejí úplně náhodní lidé, kteří se předtím nikdy neviděli. Teď jsou tady, aby vytvořili svůj úplně nový a originální příběh. Proti sobě může sedět oběť i vrah. Za normálních okolností by se setkali v jenom onom kritickém okamžiku. Právě teď, ale nastala situace, že na sebe mohou reagovat prostě jenom tak. Čeká nás neopakovatelná směsice lidských příběhů, která má velkou ambici nás zaujmout. A snad se jí to i podaří. Chcete vědět víc? Tak si s námi rozhodně český film ZOO pusťte.

Za krátký čas se může stát mnoho.

Shrnutí filmu ZOO

ZOO je velmi originální a netypický film. Tohle není snímek, který bude dobývat kina a lákat stotisícové návštěvnosti. Tohle je film o lidech, kteří vědí co chtějí a očekávají od filmů něco víc. Mladá režisérka  Tereza Kovářová dala do tohoto snímku hodně ze svého umo a zasloužený výsledek se dostavil. Konečně tady máme zábavný a přitom inteligentní film se vším všudy. Více už k tomu nemáme co dodat. Prostě si to pusťte a uvidíte sami. My vám k tomu popřejeme už jenom hezkou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.