Přehrát online film Zloději zelených koní

Český film Zloději zelených koní online. Přehrajte si přímo zde přes internet nové české drama režiséra Dana Wlodarczyka. Připravili jsme ho pro vás  na této naší webové stránce, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a rovněž zdarma. Je to příběh nelegálních hledačů Vltavínů. I v dnešní době a i v České republice žijí v České republice lidé, jejichž život připomíná spíše osudy kovbojů na divokém západě. Tvrdě si jdou za vidinou bohatství a svobody, které je ale spíše ruinuje.

Máte rádi charizmatické filmy s dobrým příběhem? Pokud ano, tak se vám rozhodně musí líbit i snímek Zloději zelených koní, jenž jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše přímo zde na této webové stránce. Celé je to opravdu jednoduché a rovněž zdarma. Film natočil už velmi zkušený český režisér Dan Wlodarczyk podle scénáře jenž napsal sám společně s se svou ženou Hanou Wlodarczykovou a Petrem Jarchovským. Jako předloha jim pak posloužila úspěšná kniha Jiřího Hájíčka. Hlavní roli ve filmu pak obsadil Pavel Liška. Více o tvůrcích a obsazení hledejte na CSFD.cz. Pro přehrání filmu vám rovněž můžeme doporučit magazín Ze.tode.cz.

Zloději zelených koní online ke shlédnutí.

A jaký příběh na nás čeká? Jak už jsme lehce naznačili, tak to bude drama skoro jako vystřižené z westernu. I v dnešní době a možná právě o to víc existují lidé, kteří si žijí svůj zlatý sen. Sen o tom, že velmi rychle zbohatnou a budou konečně moci žít svobodně a v blahobytu. V našich podmínkách samozřejmě nejde o zlato, ale o Vltavíny. Velmi ceněné polodrahokamy, které se navíc ukrývají jenom těsně pod zemským povrchem.

Jak už tušíte, tak tato skutečnost láká mnohé hledače a kopáče, kteří s nimi spojují svou budoucnost. V nezajištěných dírách a slojích v lesích riskují životy i trestní postih. Smrt a trest je blíž, než si kdokoliv z nich připouští. Je to přeci jenom nelegální a jenom s lopatou v ruce není jednoduché se dostat až k cennému pokladu. Na druhou stranu jsou to hoši, kteří v tom umí chodit a v mnohém mají lepší vybavení a znalosti terénu, než místní strážci zákona.

Jedním z takových je i Kacmar. Zarostlý chlápek a zkušený kopáč, kterého si zahrál Pavel Liška. Ten přichází znovu do lesa, který je proslulým nalezištěm Vltavínů. Hned první den se mu zadaří a najde pořádný šutr. Takový, za který na černém trhu získá pořádný balík. Jenž s jídlem rostě chuť a tak se rozhodně pokračovat. Stačí přeci jenom nalézt pár takových šutrů a může si začít užívat slunné budoucnosti. Proto se domluví se svým známým Pavlem, že budou pracovat společně.

Působivé české drama s Pavlem Liškou v hlavní roli.

Když se nedaří jsou to nejlepší kamarádi. Jenže když se začne dařit, přeci jenom se ozývají i ty nejniternější pudy jako je závist a hněv. Zlato ani drahokami opravdové štěstí ještě nikdy nikomu nepřinesli, ale to si naši hrdinové ještě neuvědomují.

Shrnutí filmu Zloději zelených koní

Zloději zelených koní jsou opravdu povedeným filmem. Pravé české drama. Člověka by skoro nenapadlo, že se takový příběh jako z westernu může odehrávat u nás v dnešních dní. Ačkoliv je to fikce, tak je to celé až děsivě přesvědčivé a uhrančivé. Dobře se na to dívá a nemalou zásluhu na tom má jistě i Pavel Liška jako skvělý herec. Tento film vám prostě musíme jedině doporučit. Pevně věříme, že si ho přehrajete právě s námi a budete se u něj dobře bavit! Tak si to užijte, my vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.