Přehrát online film Pátá vlna (2016)

Přehrajte si online film Pátá vlna zdarma. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali video se skvělým sci-fi filmem jménem Pátá vlna. Jedná se o americký sci-fi film o mimozemské invazi, která má za cíl totálně ovládnout naší planetu. Destrukce přichází ve vlnách a už zbývá jenom ta poslední. Nikdo neví co má čekat. Na Zemi vládne strach z nejhoršího i vůle k odporu do posledního okamžiku.

Pro všechny fanoušky akčních sci-fi filmů tady máme opravdový nářez. Akční sci-fi o zkáze Země a lidstva, který vás připoutá do křesel. Film natočil mladý režisér J. Blakeson. Jako předloha posloužila skvělá kniha Ricka Yanceyho. V hlavní roli uvidíte herce jako Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Maika Monroe, Liev Schreiber, Maggie Siff, Maria Bello, McKaley Miller nebo Ron Livingston. Na Páté vlně je ale vidět jedna hlavní věc a to je, že tento snímek byl dělaný s opravdovým nadšením.

Přehrát online film Pátá vlna (2016) pro vás.

Film Pátá vlna šel do českých kin ve čtvrtek 14. 4. 2016. Hned od začátku je patrné, že diváky zaujal a chodí na něj v opravdu hojných počtech. Díky tomu se také vyhoupl do čela žebříčků návštěvnosti. Tím se ale vy nemusíte zabývat, protože s námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma online. Prostě a jednoduše si ho pustíte přímo zde na této webové stránce na pár klepnutí vaší myši.

Mimozemšťané mohou ovládat lidské hostitele.

A o čem to celé bude? Celé se to točí kolem Cassie a její rodiny. Je to vlastně úplně obyčejná rodinka, která si žije svůj úplně fádní život v domečku na okraji velké metropole. Pak ale přijde mimozemská invaze. Hned od začátku je patrné, že mimozemšťané nepřijeli s přátelskými úmysly. Cassiny rodiče zemřou, ale její mladý bráška se v chaosu ztratí. Ona ho musí ale musí zachránit.

Jenom pár hodin po jejich příletu přijde první vlna katastrofy. To jsou obrovské výpadky elektrické soustavy. Jakoby jí nikdo na dálku vypnul a lidé tak přišli o většinu svých technických vymožeností. Najednou nic nefunguje a lidstvo upadá do chaosu. Není to ale zdaleka všechno. Pak přijde druhá drtivá vlna. Erupce sopek, zemětřesení a vlny ničí světové metropole. Miliony lidí umírají a chlouby lidské tvořivosti se mění v hromady trosek.

Třetí vlna byla epidemie. Smrtelný virus, který během pár dní vyhubil většinu světové populace a nedalo se proti němu vůbec bojovat. Čtvrtá vlna je samotná invaze. Ta proběhla tiše. Mimozemšťané se totiž začali zmocňovat přímo lidských těl. Nové bojovníky pak automaticky začali posílat proti zbytkům zdecimované populace. Svět je naprosto v troskách a zdá se, že katastrofu už nemůže nic odvrátit. Všichni se hrozí konečné páté vlny.

Destrukce přichází v vlnách.

Takový je ve zkratce film Pátá vlna, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a díky internetu navíc kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu výborná příležitost. Konečně tady máme sci-fi, které má opravdové koule. Zkrátka napínavý akční film, u kterého se můžete uvelebit, a konečně si pořádně odpočinout. Co více jenom dodat? Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Sci-fi. Uložte si odkaz.