Přehrát online film Dcera čarodějky

Přehrajte si zdarma přes internet poutavý dramatický film Dcera čarodějky zasazený do časů temného středověku. Takový je nový dánský snímek režiséra Kennetha Kainze. Snímek jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu naprosto jednoduše a zdarma. Pevně věříme, že tuto skvělou příležitost využijete.

Exkluzivně a jenom na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Dcera čarodějky, který si s námi můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Film šel do českých kin od čtvrtka 2. června 2016. Vy to však nemusíte nijak zvláště řešit, protože s námi si přehrajte tento povedený snímek přes internet, prakticky kdykoliv jenom budete chtít. Dceru čarodějky pro vás navíc máme ve skvělé HD kvalitě, která vynikne kvalitou obrazu i zvuku.

Film Dcera čarodějky online ke shlédnutí.

Příběh nás zavede do temného středověku, kdy sebemenší odlišnost mohla znamenat zavržení ostatních. S největším opovržením se však museli potýkat čarodějnice, které nezřídka končili přímo na hranici.

To je i příběh mladé dívky jménem Dina. I její matka totiž je čarodějnicí. Nikdy nikomu neublížila, ba přímo naopak – spíše ostatním pomáhala, ale jejich zvláštních schopností se ostatní vesničané bojí. Proto byla zatčena a odsouzena k trestu smrti za vraždy, které nespáchala. Teď v temné kopce čeká na vykonání rozsudku.

Její dcera to tak ale nenechá. Je rozhodnuta zachránit svou nevinnou matku za každou cenu. Získala po ní jednu čarodějnou schopnost, která jí v tom může pomoci. Dokáže nahlédnout lidem do duše a tím probudit v lidech pocit studu za jejich hříchy. Jenže v této prohnilé době bude muset očistit opravdu mnoho srdcí. Není to výprava, kterou by si sama vybrala, na druhou stranu je to ale ta, kterou musí dokončit.

Zaujali jsme vás? Tak to je jenom dobře. Další informace o filmu Dcera čarodějky naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz a to včetně recenzí samotných diváků, kteří se s vám rádi podělí o své názory na film.

Dina musí zachránit svou matku před popravou kvůli čarodějnictví.

Dcera čarodějky už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. Film režiséra Kennetha Kainze podle knižní předlohy Lene Kaaberbøl jsme tady připravili jenom pro nás. S námi si můžete snímek přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Podle našeho názoru je to opravdu hodně povedené historické drama. Kulisy jsou velkolepé, příběh má spád a herci hrají opravdu výborně, ačkoliv nikdo z nich není nijak zvlášť známý.

Film se mimo jiné dá zařadit také mezi fantasy, protože je plný draků a magických kouzel. Jeho zajímavostí je, že byl natáčen mimo jiné ve slavných barrandovských studiích. Více už k tomu nemáme co říct, prostě si ho pojďte pustit s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Fantasy. Uložte si odkaz.