Pohádka Řachanda (2016) online a zdarma

Nový česká pohádka Řachanda online ke shlédnutí. Přímo zde jsme pro vás připravili nový film režisérky Marty Ferencové podle scénáře Daniela Miňovského. Čeká vás opravdu hezký a originální příběh. Dost možná to bude nejsledovanější pohádka o příští Vánoce. Vy si jí však můžete dopřát třeba hned teď. Nejdříve si ale samozřejmě také řekneme něco o příběhu, jak se sluší a patří.

Film Řachanda už na vás čeká online ke shlédnutí. O čem ale vlastně tato nová pohádka bude? Je to příběh jedné sice krásné, ale tuze rozmazlené princezny. A pak také dvou kamarádů, kteří nikdy neholdovali zrovna počestnému způsobu obživy. Shodou náhod se tato trojice ocitne v Černém lese. To je velmi tajemné a děsivé místo o kterém kolují legendy, že v něm žijí tajuplné kouzelné bytosti. A tyto příběhy skutečně nelžou!

Nová česká pohádka Řachanda online a zdarma.

Teprve až podivné lesní bytosti jako třeba Hejkal musí naučit naše tři cestovatele dobrému chování. Zkrátka tomu, co ani oni nebyly schopni za ty dlouhé roky mezi lidmi pochopit. S trochou strachu a kouzel to učení ale jde dvakrát tak rychleji. Ono totiž do puntíku platí staré přísloví: „Chovej se k ostatním lidem tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě.” To je prostě mantra, kterou se vyplatí řídit se.

V Černé lese čeká na princeznu Markétku a její dva kumpány obrovské dobrodružství. O zajímavé situace tu opravdu nebude nouze. No a kdo ví, třeba se nakonec i samotná princezna polepší. Vlastně se stane daleko více. Dokonce najde životní lásku v podobě statného a hodného Matěje. Je to sice obyčejný kluk o kterého by dřívější nafoukaná princezna nezavadila ani pohledem, ale teď se přeci jenom něco změnilo. V království sice začíná nový den jako každý jiný, alespoň těmto třem ale začíná nový život.

Vtipnou pohádku plnou humoru si můžete přehrát u nás jednoduše a zdarma.

Taková je jenom ve stručnosti nová pohádka Řachanda. Podle nás se opravdu povedla a můžeme vám ji jedině doporučit online ke shlédnutí. Film šel do našich kin 25. února 2016. S námi ale nemusíte běžet do nejbližšího kina a místo toho si jí můžete přehrát opravdu velmi pohodlně a zdarma přímo u vás doma. To je skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Video s filmem už tady na vás čeká ve výborné kvalitě a celé přehrávání je opravdu maximálně jednoduché. To musí zvládnout snad úplně každý. Ale dost slov a pojďte už na Řachandu s námi.

Další informace o filmu Řachanda hledejte na jejím oficiálním profilu na CSFD.cz. Naleznete zde spoustu užitečných informací včetně recenzí od samotných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.