Osudové setkání (2010) online ke shlédnutí

Film Osudové setkání už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali online ke shlédnutí německý romantický film Glückstreffer – Anne und der Boxer do češtiny přeložený jako Osudové setkání. Hned vám o něm prozradíme více.

Všichni diváci romantických filmů budou jistě nadšeni z nového německého snímku Osudové setkání od německého režiséra Josepha Orra podle scénáře Jürgena Webera. Jedná se o opravdu velmi hezký romantický film, který nepostrádá zajímavou zápletku a na rozdíl od mnoha jiných podobných filmů má v sobě i obrovský kus humoru a nadhledu. Zkrátka film u kterého je radost strávit pár hezkých chvil.

Osudové setkání (2010) online ke shlédnutí.

Osudové setkání už se u nás vysílalo i v televizi a běželo na televizi Barrandov. Vy však nemusíte čekat na další reprízu, protože si s námi tento hezký romantický film můžete přehrát online přímo zde na této webové stránce. Připravili jsme ho zde pro vás ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. Tak této jedinečné příležitosti rozhodně využijte. Video s filmem na vás čeká už v HD kvalitě, což by měla být opravdu maximální záruka toho, že si tento film opravdu užijete se vším všudy.

Nyní se ale pojďme podívat na příběh. Hlavní hrdinkou je silná mladá žena Anne. K té se osud nezachoval moc vlídně. Vždycky to měla těžké a každou drobnost si musela tvrdě vydřít. Nakonec skončila sama se třemi dětmi na krku na opuštěném venkovském statku. Bylo by to i krásné místo k životu, jenže pro matku samoživitelku je tady prostě až příliš mnoho práce.

Cílevědomá Anne se rozhodla na statku vybudovat vlastní restauraci. Jednak to byl vždycky její sen a za druhé stejně nemá pro rozlehlý objekt lepší využití. Takhle přeci bude moci pracovat přímo doma. Jenže aby toho mohla dosáhnout, tak si půjčí peníze od lichváře. Samozřejmě za opravdu krvavý úrok. Anne sice zvládne vybudovat svojí vysněnou restauraci, ale splácet dluhy už ne.

Lichvář proto na ni pošle svého poskoka. Má z ní peníze dostat jakýmkoliv způsobem. Je to bývalý boxer Karlo. Opravdu drsný chlap, který se jenom tak něčeho nezalekne. Jenže jak má peníze dostat z křehké ženy. Karlo se tak ocitne v neřešitelném problému. Místo vymáhání peněz raději přiloží ruce k dílu. Vypadá to, že se sobě navzájem zalíbili, což nikdo z nich na začátku rozhodně nečekal.

Anne je opravdu velmi silná a zajímavá žena.

Takový je příběh filmu Osudové setkání, který jsme vám připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která tady může být poprvé a naposledy. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi!