Očista: Volební rok (2016) online ke shlédnutí

Nový akční horor Očista: Volební rok je tady! Pokud máte rádi opravdu temné filmy, ve kterých nechybí napětí ani destrukce, tak se vám bude líbit volné pokračování filmu Očista. Je to už třetí film, za kterým opět stojí James DeMonaco, který film nejenom režíroval, ale je i autorem scénáře. Ambiciózní senátorka Charlene Roanová chce zastavit každoroční rituál očisty. V jednom z nich zemřela celá její rodina a ona má za to, že to běsnění by mělo konečně skončit. Její tažení proto vede na Bílý dům.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás připravili snímek Očista: Volební rok (2016) online ke shlédnutí s námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Je to americko-francouzský snímek, který v sobě kombinuje horor, akční film a thriller. Film navazuje na předchozí díly Očista (2013) a Očista: Anarchie (2015). Za všemi snímky stojí zkušený New Yorčan James DeMonaco. Jak se mu povedl nejnovější díl? To vám hned rádi prozradíme včetně příběhu. Pokud vás zajímá víc encyklopedických informacích, například o hercích, kameramanech nebo recenze diváků, tak se rovněž můžete podívat na CSFD.cz.

Film Očista: Volební rok online ke shlédnutí.

Film Očista: Volební rok jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete pustit opravdu naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem na vás čeká v perfektní HD kvalitě, takže na vás čeká skutečně výborný filmový zážitek. Včetně kvalitního zvuku.

A na jaký příběh se můžeme těšit? Rázná senátorka Charlene Roanová už má dost krvavého dne jménem Očista. Myslí si, že lidé jsou už natolik vyspělý, že tento den nepotřebují. Její důvody pro zrušení Očisty jsou navíc také velmi osobní. Kdysi totiž o tento den zemřela celá její rodina. Charlene chce toto řádění zastavit a proto se rozhodla kandidovat na post prezidentky USA.

Podpora charismatické senátorky roste a její soupeři začínají tušit, že jediný způsob jak jí zabránit zvolení je legálně jí zabít během očisty. Všichni se proto pečlivě připravují na tento den, který má být pro Charlene jejím posledním. Naštěstí má odvážná senátorka dobrého šéfa ochranky, který je mimochodem hrdinou z předchozího dílu Očisty. I on už má tohoto řádění dost a ví, že tohle je cesta jak ho zastavit.

Ani Charlene Roanová nebere tuto hrozbu jenom tak. Její dům se mění v pevnost, kterou hlídá velmi početné ochranka. To ale netuší, že její protivníci mají přístup k daleko ničivějším zbraněm, než běžní lidé. Přežít tohle peklo nebude rozhodně snadné pro nikoho.

Nový americký horor se vším všudy.

Shrnutí filmu Očista: Volební rok

Očista: Volební rok je skvělý film. Tak trochu horor, ale hlavně akční thriller, u kterého se člověk ani nemůže nudit. Už třetí díl hezky navazuje na ty předchozí a přitom to celé stále má šťávu. Velký dík za to patří Jamesovi DeMonaco, který se na filmu podílí jako režisér i scénárista. Jenom jeho zásluhou má tato povedená hororová série hlavu i patu. Film si vystačí bez známých herců, ale co se týká vyprávění, tak je místy opravdu strhující. My vám novou Očistu můžeme od srdce jenom doporučit. Pojďte si jí přehrát s námi a to hned teď!

Tento článek byl zařazen do rubriky Horor. Uložte si odkaz.