Nikdy nejsme sami (2016) online a zdarma

Film Nikdy nejsme sami online ke shlédnutí. Nový český dramatický film už tady na vás čeká zdarma ke shlédnutí. Tento zajímavý snímek jsme pro vás přichystali k přehrání naprosto pohodlně a zdarma. Film napsal a režíroval Petr Václav, který je známý jako autor velmi promyšlených a po všech stránkách zajímavých filmů. Je to zamotaný příběh s temným podtextem. Příběh o tom, jak je to i v dnešní době mnohdy těžké a pro mnohé lidi až nadlidsky obtížné.

Přímo zde na této webové stránce jsme právě pro vás přichystali online ke shlédnutí film Nikdy nejsme sami. Tento opravdu hodně zajímavý a netypický snímek si můžete přehrát s námi na pouhých pár kliknutí myši. Využijte toho, dokud je to možné. Tato nabídka tady rozhodně nebude vyset moc dlouho. Film Nikdy nejsme sami šel do českých kin ve čtvrtek 7. Dubna 2016 a ačkoliv tak možná nevypadá, tak si našel spoustu spokojených diváků.

Nikdy nejsme sami (2016) online a zdarma.

Vy však nemusíte běžet do nejbližšího kina. My jsme pro vás snímek Nikdy nejsme sami připravili přímo zde na této webové stránce. Podařilo se nám ho totiž natočit už před oficiálním uvedením a díky tomu ho zde máme v maximální možné kvalitě a zdarma. Video s filmem Nikdy nejsme sami si tak jistě vychutnáte ve chvíli, kdy se to právě vám to bude nejvíce hodit.

A jaký příběh náš? Je to propletenec hned několika lidských osudů. Všechno začíná v momentě, kdy se stěhuje rodina dozorce ve vězení, pro kterého se práce stala vším. Bohužel se z toho až trochu zbláznil, což prozrazuje jeho velká paranoia. Se svým novým sousedem si ale překvapivě rozumí a to přesto, že je to nezaměstnaný hypochondr, který se jenom celé dny válí doma. Peníze na něj vydělává jeho manželka, která pracuje jako prodavačku v nedalekém obchůdku.

Jenže právě tato žena už je také unavena svým životem. Nejenom starostí o svého manžela, ale i dva syny. Stahaná životem se poohlíží po lepší štaci, ale bohužel nemá v dohledu nikoho lepšího, než vyhazovače na místní diskotéce. Ten se ale o ní samozřejmě nijak zvlášť nezajímá, protože by raději chtěl striptérku. Jenže ta má dítě s mužem, který sedí zavřený ve věznici, kam právě nastoupil náš dozorce.

Působivý a zamotaný český film.

Zamotaný sled lidských příběhů, který vypadá, že snad ani nemá žádné rozhřešení. Opak je ale pravdou. Nikdy nejsme sami je působivé drama ze současné doby, která sice v mnoha ohledech pokročila, ale stále se nedokáže srovnat s mnohými základními problémy a lidskými potřebami.

Film Nikdy nejsme sami se opravdu povedl a právě proto jsme ho ostatně pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Kromě jména režiséra Petra Václava vám rádi prozradíme i hlavní herecké obsazení, jenž tvoří Karel Roden, Lenka Vlasáková, Miroslav Hanuš, Zdeněk Godla, Klaudia Dudová. Je to tedy rovněž velmi kvalitě obsazený film. Zkrátka po všech stránkách zajímavý snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Tak si ho pusťte s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.