Lucie: Příběh jedný kapely (2016) online ke shlédnutí

Film Lucie: Příběh jedný kapely online pro vás. Nestává se moc často, že bychom vám doporučovali dokument, ale u výjimečně dorbých a nebo zajímavých kousků to přeci jenom uděláme. A přesně takový je podle nás film Lucie: Příběh jedný kapely od režiséra Davida Síse. Jedna z nejpopulárnějších skupin u nás toho má rozhodně co říci i mimo podium. Ačkoliv skupina dlouho spala, tak se nyní znovu vrací na podia. Lucie hrát umí a to dost dobře!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí film Lucie: Příběh jedný kapely. Nový český snímek Davida Síse a kameramana Jana Turka. V hlavních rolích samozřejmě David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák, P.B.CH. alias kapela Lucie. Snímek šel do českých kin od 7. 7. 2016, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velké starosti. My jsme ho totiž pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme v HD kvalitě, která nabízí nejenom velmi jemný obraz, ale hlavně kvalitní a jemný zvuk. To je u filmu, kde hraje důležitou roli hudba samozřejmě naprosto zásadní.

Film Lucie: Příběh jedný kapely online ke shlédnutí.

Film vznikl u příležitosti 30 výročí kapely Lucie. Je to skoro až neuvěřitelné, že tato fenomenální hudební skupina vznikla už před tak dlouhou dobou. Skupina si prošla vším možným od dlouhého stoupání na vrchol, úspěšného koncertování až po nikým nevyhlášený rozpad, nebo spíše útlum. Je to příběh čtyřech výjimečných osobností a jejich životů.

Lucie: Příběh jedný kapely je celovečerní dokument, který nám poví jak to s touto skupinou vlastně bylo od jejich počátků až do dnešních dnů. Bude to cesta do hluboké minulosti, přítomnosti a v určitém smyslu snad i do budoucnosti. Příběh Lucie nebyl nikdy lehký, už jenom proto, že všichni její členové jsou osobnosti s vlastní hlavou. Byly doby, kdy nemohli být všichni v jedné místnosti. Přesto se potkávali na pódiích, kde hrály před tisícovými davy.

Film přinese mnoho velmi otevřených rozhovorů, pohledů do zákulisí i příběhy, které jsou za vznikem nejznámějších písniček kapely. K tomu všemu uvidíme mnoho doposud nepublikovaných fotografií nebo kamerových záznamů, o kterých se myslelo, že jsou už dávno ztracené. Bude to opravdu netradiční a neznámý pohled na jednu z nejznámějších českých kapel.

Celovečerní dokument o legendární české rockové skupině.

Shrnutí filmu Lucie: Příběh jedný kapely

Lucie: Příběh jedný kapely je opravdu povedený film. Žánrem sice spadá do dokumentu, nechybí mu ale živost a akčnost. Přeci jenom je to film o rockové kapele a ne o nějaké vzácné žabičce, či jiném zvířátku. Vidět tento snímek je pro všechny fanoušky skupiny doslova povinnost. Ani ostatní diváci, ale jistě nebudou ochuzeni o zajímavý filmový zážitek. Davod Sís je zkušený a dobrý režisér, který na filmu odvedl opravdu pořádný kus poctivé práce. Dobře se na něj dívá a v mnohém je to tedy víc, než jenom dokument. Nás se snímek opravdu líbil a můžete vám ho doporučit všemi deseti. Tak si ho pojďte přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma!

Tento článek byl zařazen do rubriky Dokument. Uložte si odkaz.