John Carter: Mezi dvěma světy (2012) online ke shlédnutí

Film John Carter: Mezi dvěma světy online a zdarma. Přehrajte si přes internet nový americký dobrodružný film. Je to opravdu neotřelé sci-fi, které v sobě spojuje kus minulosti i budoucnosti. Hlavní hrdina John Carter byl odvážným vojákem v americké občanské válce. Teď se jenom tak poflakuje po vzdáleném středozápadu. Jenže shodou náhod se skrz průchod v jeskyni dostane na planetu Barsoome, kterou zmítá podobný konflikt, kterého se účastnil už doma na zemi.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film John Carter: Mezi dvěma světy. Film natočil režisér Andrew Stanton podle knihy Edgara Rice Burroughse. Na scénáři se pak kromě samotného režiséra podíleli ještě Mark Andrews a Michael Chabon. Film měl svojí premiéru na jaře 2012, ale od té doby byl už mnohokrát vysílán i v televizi. Díky nám se na to však nemusíte spoléhat, protože snímek John Carter si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce.

Film John Carter: Mezi dvěma světy (2012) online ke shlédnutí.

Příběh se točí kolem už několikrát zmíněného Johna Cartera. Je to ostřílený voják, který měl hodnost kapitána poražené konfederační armády. Není se proto čemu divit, že se místo potupy raději odebral do ústraní. Chce začít nový život daleko na Západě. Jenže při své cestě skrz arizonskou poušť spadne do hluboké jeskyně. Ke svému překvapení se probouzí v úplně jiném světě. Nějakou záhadou byl totiž přemístěn na planetu Barsoome, které dnes říkáme Mars.

I tato planeta je právě uprostřed válečného konfliktu, který v mnohem připomíná právě americkou občanskou válku. I tady jde hlavně o rasový konflikt, mezi různými skupinami obyvatel. Ke svému překvapení Carter zjišťuje, že díky odlišné gravitaci Marsu získal některé zcela nové nepředstavitelné fyzické schopnosti. Ačkoliv už je válkou unaven a rozhodně nemá v plánu se do žádné zapojovat, tak je nakonec zahnán i do tohoto konfliktu.

Náhodou se totiž seznámí s princeznou Dejah Thora a její rasou, která patří k velmi kulturním a kultivovaným. Jenže jsou to právě oni, kdo jsou ohrožováni mnohem primitivnějším kmenem Tharkov, který je známý svou až barbarskou brutalitou. Carter zjišťuje, že válka zasáhla Barsoome opravdu velmi hluboko a celou planetu rozvrátila. Už jenom málo chybí k tomu, aby byla na dobro zpustošena. John Carter to nemůže připustit.

Na Marsu právě zuří občanská válka.

Film John Carter: Mezi dvěma světy online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma nový americký akční sci-fi film. Je to opravdu povedený a hodně napínavý snímek, u kterého se jistě budete skvěle bavit. Právě proto jsme ho ostatně pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu snad ani být nemůže.

Tento článek byl zařazen do rubriky Akční. Uložte si odkaz.