Film Warcraft: První střet – online a zdarma

Warcraft: První střet online ke shlédnutí. Netrpělivě očekávaný fantasy akční film Warcraft je konečně tady. Dlouho odkládaný projekt inspirovaný epickým světem počítačových her Warcraft konečně ožívá v celovečerním filmu. Čeká nás opravdu perfektní a po všech stránkách nabušený snímek, jenž rozhodně stojí za pozornost. Režisér Duncan Jones si pro nás připravil opravdu fantastický příběh o prvním střetnutí lidé z království Azeroth s nemilosrdnými Orky z říše Draenor. I oni však pouze prchají před ještě větší zhoubou.

Máte rádi prvotřídní fantasy? Pokud ano, tak to letos rozhodně nemůžete minout s filmem Warcraft: První střet neboli v anglickém originále pouze Warcraft. Milovníci počítačových her jistě už pěkně dlouho vědí o co jde, ale Warcraft film má ambice zaujmout každého. Právě proto jsme ho pro vás nahráli a připravili online ke shlédnutí. Video s filmem už na vás čeká v opravdu exkluzivní HD kvalitě a navíc i s českým dabingem. To si prostě sami nemůžete nechat za žádnou cenu ujít. Film měl premiéru ve čtvrtek 9. 12. 2016 a hned záhy se vyhoupl na první místo v návštěvnosti.

Warcraft: První střet - online a zdarma pro vás.

Režie filmu se ujal mladý Duncan Jones, který je i spoluautorem scénáře. Na kontě má sice jenom pár filmů, ale za to můžeme směle prohlásit, že rozhodně patří k těm zajímavějším. Jedná se o snímky: Zdrojový kód (2011) nebo Moon (2009). Jones je rovněž i spoluautorem scénáře, který vytvořil společně s Charlesem Leavittem. Hudbu napsal zkušený Simon Duggan. Mezi herci pak nehledejte žádné známější jména. Ve Warcraftu si zahráli Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer nebo třeba Robert Kazinsky.

Příběh nás zavede do dvou světů. Tím první je lidský Azeroth. Prosperující království, které žije v míru a blahobytu. Král Llane vládne moudře a spravedlivě. Pracovití lidé se tak nemají čeho bát. To říše Draneor je úplným opakem této idylky. Žijí v něm Orkové. Krvelačné stvoření, jenž žijí v jednotlivých kmenech, kteří proti sobě neustále válčí. Je to velmi nebezpečné místo, kde vládne chaos. Jenže právě touto říší se začne šířit mocná temná energie, kterou nejsou ani krvelační Orkové schopni zastavit. Poprvé v historii se tak musí spojit pod jediným vládcem – Gul´danem, aby mohli čelit hrozbě.

Ten nakonec s pomocí kouzelníků vytvoří portál, jenž přenese Orky do jiné země. Asi už tušíte, že tou zemí je Azeroth. Poprvé se tak střetávají Orkové a Lidé. Orkové potřebují nové místo k životu a lidé zase chtějí chránit své domovy. Válečný střet je nevyhnutelný. Za lidi se tomu všemu postaví rytíř Lothar a mocný kouzelník Medivh. Bude to velkolepá válečná vřava, u které rozhodně nemůžete chybět.

Krvelačné střetnutí v novém Warcraft filmu je tady!

Takový je film Warcraft: První střet, který jsme pro vás přichystali online a zdarma. S námi si ho můžete přehrát skutečně velmi jednoduše a pohodlně. Pro další informace se podívejte třeba na CSFD.cz. Za nás je to vše. První Warcraft film se opravdu neskutečně povedl a přináší opravdu pěknou a  po všech stránkách zajímavou podívanou. My vám můžeme jenom doporučit, abyste si ho rozhodně nenechali ujít a obrátili se na nás. Video s filmem už na vás čeká přímo zde a je jenom na vás, kdy si ho pustíte. Tak nečekejte a pojďte do toho.

Tento článek byl zařazen do rubriky Fantasy. Uložte si odkaz.