Film Rodinné štěstí (2011) online ke shlédnutí

Romantický film Rodinné štěstí online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet německý romantický film od režiséra Petera Staucha. Ten ho natočil v roce 2011 jako televizní snímek a jako takový už se mnohokrát vysílal i v českých televizích. Díky nám si ho ale přehrajete online kdykoliv jenom budete chtít. Je to příběh páru, který touží po dítěti, ale musí se obrátit na náhradní matku.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali online ke shlédnutí film Rodinné štěstí. Jedná se o opravdu hezký romantický snímek, který v sobě má ale i kus dramatu. Příběh napsala scénáristka Siggi Mueller a hned se na něj podíváme blíže. Co je však důležité vědět je i to, že s námi s námi si můžete film Rodinné štěstí přehrát pohodlně přes internet, nebo-li online. Snímek jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a ještě před jeho oficiální premiérou, takže přímo zde si ho budete moci opravdu vychutnat.

Film Rodinné štěstí (2011) online ke shlédnutí.

Veškeré dění se točí kolem manželského páru Anny a Michaela. Je to velmi sympatická dvojice, která se konečně rozhodla pro to mít dítě. Jenže je otázka, zda nečekali moc dlouho. Nějak jim to totiž vůbec nejde. Anna je velmi smutná, protože všude vidí jenom šťastné maminky. Stejně tak tchýně doslova dychtí po vnoučkovi. Celé je to ale ještě daleko komplikovanější. Jde tu totiž i o velké peníze. Pokud budou mít Anna a Michael potomka, tak zároveň získají velký kontrolní balík akcií.

Po nějaké době se Anna a Michael téměř vzdávají naděje. Nakonec se ale přeci jenom ukáže příležitost. Mohli by využít náhradní matku. Brzy dokonce objeví vhodnou kandidátku. Jmenuje se Marie a svoje vlastní děti už má. Kromě toho pracuje jako zdravotní sestra. Sice je původem z Ruska a vypadá trochu roztěkaně a nepředvídatelně, ale to by neměl být vůbec žádný problém. Jenže ani tak to nebude vůbec jednoduché.

Dočkají se dva milující manželé dítěte?

Anna se totiž nemůže přiznat k tomu, že dítě porodí náhradní matka a tak musí své těhotenství předstírat. Nemůže se ani hnout z domu bez břicha vycpanými polštáři. Jak to celé dopadne vám ale v žádném případě nemůžeme prozradit. Na to už si film Rodinné štěstí musíte pustit sami.

Kdybychom to měli shrnout, tak Rodinné štěstí je opravdu hezký romantický film. Nechybí mu kus komedie ani dramatu. Zkrátka po všech stránkách povedený film, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Přímo zde si ho navíc můžete přehrát přes internet. A to je opravdu jedinečná nabídka, která rozhodně nemusí mít moc dlouhého trvání. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.