Film Deadpool – online a zdarma

Akční sci-fi Deadpool ze světa X-Mana už na vás čeká online ke shlédnutí. Komiksové vydavatelství Marvel na nás valí další povedený film, který sice bude zasazený do světa X-Mana, ale Wolverine si tentokrát odpočine. Deadpool totiž přichází se zcela novým hrdinou, který má úžasnou schopnost regenerace.

Wade Wilson neměl zrovna moc štěstí. Dostal totiž těžkou formu rakoviny a než si toho stihl všimnout, tak zachvátila celé jeho tělo. Jeho věrná manželka si sice myslí, že zákeřnou nemoc můžou spolu porazit, ale Wadovi je naprosto jasné, že to konvenčními prostředky jenom nepůjde. Rakovina metastazovala do mozku, jater, plic a dalších životně důležitých orgánů. Paradoxem je, že Wade jako elitní voják prošel desítkami opravdu nebezpečných misí. Teď ho má v teple domova skolit nemoc?

Akční film Deadpool online a zdarma pro vás.

Jenže to si Wade nechce nechat jenom tak líbit. Jeho nadřízený v hodnosti generála mu učiní velmi zajímavou nabídku. Může se zúčastnit tajného vládního programu Weapon X. Ano je to přesně ten, ze kterého vznikly mutanti X-Mani. Nepochybně by ho dokázali vyléčit a ještě by k tomu získal nějakou tu super schopnost navíc. Za vedlejší následky však samozřejmě ručit nemohou. Wade ví, že nemá moc na výběr a proto se rozhodne do toho jít.

Ani v temném výzkumném centru ho neopouští smysl pro humor. Což je jenom dobře, protože ho čeká opravdu brutální přeměna. Díky tomuto zákroku se ale vyléčí a navíc získá i super schopnost bleskové regenerace. Stal se tak téměř nesmrtelným. Samozřejmě to má i jednu vada na kráse, kterou nikdo nečekal. Důsledkem je, že je Wade po celém těle znetvořený. Pro jeho novou práci super hrdiny, to ale není velký handicap. Naopak je tam barevná škraboška skoro základní výbavou.

Wade Wilson si tak oblékne černo-červený kostým a mění se v maskovaného superhrdinu. Stává se z něj „Deadpool”. Stejně jako v armádě je tady, ale hlavně proto, aby chránit občany spojených států amerických.

Je to opravdu netypický superhrdina.

Deadpool je akční a krutě zábavný sci-fi film. Nechybí mu obrovský kus dobrodružství, ale co je tentokrát novinkou je humor. I toho má Deadpool na rozdávání a maskovaný hrdiny nešetří cynickými hláškami. Díky nezranitelnosti se může vrhnout téměř do jakkékoliv akce a díky svému elitnímu výcviku zase masakruje protivníky jako na běžícím pásu. Tohle je zkrátka opravdu povedený film, který chcete vidět. Navíc když si nyní můžete Deadpool přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce? Tak kdo by odolal.

Tento článek byl zařazen do rubriky Akční. Uložte si odkaz.