Film Boj (2015) online a zdarma

Dánský válečný film Boj je pro vás přichystán online ke shlédnutí. Exkluzivně přímo zde jsme pro vás přichystali opravdu zajímavý snímek od režiséra Tobiase Lindholma, který rovněž napsal i scénář. Je to příběh muže jménem Claus, který se upsal k vojenské službě. Jeho vlast ho vyslala do nebezpečné zahraniční mise. Tady se dostal pod palbu a v dramatické situaci spáchal něco, co se dá označit za válečný zločin. Příběh filmu Boj pak sleduje hlavně nepříjemnou dohru celého tohoto případu.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Boj neboli v dánském originálu „Kriegen”. Je to opravdu unikátní a zajímavý snímek. Tobias Lindholm ostatně už patří mezi celkem zkušené režiséry, kteří toho mají na kontě dost. Velký úspěch měl například jeho předchozí film Únos z roku 2012. Tentokrát přichází s válečným dramatem, které se vlastně téměř obejde bez přestřelek a krvavých střetnutí. Přesto přináší velmi temný příběh, který by se kdykoliv mohl odehrát.

Film Boj (2015) online a zdarma.

Film Boj šel do českých kin 28. Dubna 2016, s čímž si ale nemusíte dělat nikterak velkou hlavu. My jsme pro vás totiž tento skvělý film přichystali online ke shlédnutí. Video jsme získali ještě před jeho premiérou na novinářské projekci a díky tomu ho pro vás máme v opravdu skvělé obrazové i zvukové kvalitě. Přehrávání je navíc opravdu jednoduché, stačí se jenom přihlásit a pak si na pár kliknutí vše přehrát.

Ústřední postavou filmu je Claus. Urostlý chlap, který se v armádě vypracovat až do důstojnické pozice. Není to žádný zelenáč, ale naopak muž, který už z dálky budí respekt. Jenže ještě nebyl na misi, což se právě teď mění. Musí nechat doma manželku a tři děti a vydat se do pouště blízkého východu hájit svobodu. Jenže hned na jedné ze svých prvních misí se dostane do ostré palby. Přestřelky, kdy jde zcela jistě o život.

Pod tíhou okamžiku Claus udělá sporné rozhodnutí, kterým ohrozí i nevinné životy. To je něco, co se dá považovat za válečný zločin. Hned je postaven mimo službu a vrací se domů. Tady ho ale teprve čeká ten pravý očistec před soudy. Bude to velmi nepříjemné stání, které zasáhne negativně jeho život. Zdá se, že to nemůže mít žádný dobrý konec a musí si zvolit mezi osobní ctí a zájmy vlastní rodiny. Co nakonec zvolí už se dozvíte v samotném filmu.

Působivý dánský válečný film jménem Boj.

Válečný snímek Boj (2016) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si hned teď přehrát tento film na našich webových stránkách. Tobias Lindholm umí točit opravdu zajímavé filmy, které se vyznačují tísnivou atmosférou a zajímavým příběhem. I s minimem slov dokáže rozehrát obrovský příběh, který stojí za to vidět. Nečekejte žádné známé herce nebo velkolepé efekty, ale prostě poctivý film ze staré školy, který stojí za to vidět. Tak na nic nečekejte a dobře se bavte!