Doktor Martin 2. řada online

Seriál Doktor Martin 2. řada je tady online ke shlédnutí. Oblíbený seriál České televize se opět vrací na televizní obrazovky. Druhá řada odstartovala v neděli 28. 8. 2016 a vy byste si jí rozhodně neměli nechat ujít. Snad vás bude bavit, alespoň z poloviny tak jako nás. Doktor Martin je totiž seriál ze života, který je plný humoru a občas i nějakého menšího dramatu. Jak se povede doktoru Martinu Elingerovi na malé beskydské dědině. Zabydlel se už po roce?

Přímo zde na této webové stránce jsme vám přichystali online ke shlédnutí film Doktor Martin 2. série. S námi si můžete tento oblíbený seriál ČT přehrát přes internet a my vám prozradíme jak na to. Doktora Martina už ale jinak jistě dobře znáte. Charizmatický doktor z Prahy, který dříve býval elitním chirurgem. Jenže pak mu začala vadit krev a tak přijal místo obdvoďáka ve vesnici ukryté daleko v Beskydech. Místní obyvatelé jsou sice často velmi svérázní, ale jinak srdeční. Distingovaný doktor z Prahy tak měl hned od počátku problém zapadnout.

Doktor Martin 2. řada seriálu online

Doktor Erlinger to nemá v Protějově lehké. Je povahou spíše samotář, uzavřený do své práce. Jenže být vesnickým doktorem, to je hlavně o komunikaci s lidmi. Není se tak ani čemu divit, že má s místními celou řadu vystoupení a problémů. I když za ten minulý rok si místní na svého protivného doktora přeci jenom zvykli. Ostatně kdo jiný by tu se za nimi do hor šel. A doktor Martin je navíc skvělý doktor, který zachránil mnoho životů.

Navíc to není jenom o ostatních, ale i o samotném doktoru Martinovi, který by konečně potřeboval najít stabilní bod ve svém životě. Ostatně určitě není normální, že ve svém věku zůstává pořád sám. Příběh druhé řady seriálu navazuje tam, kde předchozí díl skončil.

Hned první případ zasáhne do života doktora Martina víc, než by on sám čekal. Přijde za ním totiž paní Yvona, jenž pracuje jako kuchařka ve školní jídelně. Má už dospělou dceru Denisu, která je však neuvěřitelně hyperaktivní. Ráda by získala nějaké prášky, které by jí zkrotili, jenže to samozřejmě Dr. Erlinger odmítne. Nešťastná matka se rozhodne sama jednat.

To jinak stále usměvavý Brázda má problém z úplně jiného soudku. Jakoby ho najednou omrzel život. To všechno nastalo po tom, co odešel jeho syn studovat do Prahy. Usilovně proto přemýšlí, co bude dál dělat.

Se setrou Irenkou se Martin sotva žil a ona už odchází pryč. Chce se stát skutečnou diplomovanou sestrou, což bohužel také obnáší náročné studium. Alespoň někdo se do městečka vrací a to je policista Tomáš Topinka, který je však v poměrně zvláštním rozpoložení.

Skvělý Dr. Martin Erlinger se opět vrací na televizní obrazovky.

V obci se také objeví nový mladík jménem Michal. Je krásný a je to sympaťák. Navíc je tajemný a tak se na něj místní holky doslova lepí. Hned první seznámení Michala a doktora Martina je ale hodně zvláštní, protože od něj potřebuje ošetřit bodné zranění. Michal je kuchař a hned najde uplatnění v nové restauraci, kterou se nakonec rozhodl otevřít Brázda, aby byl konečně zase šťastný.

Shrnutí seriálu Doktor Martin 2. řada

Doktor Martin 2. řada vypadá opravdu hodně nadějně. Podle všeho se opět dočkáme seriálu, který má šťávu, napětí i zábavné momenty. Bude opravdu radost se na to dívat. Se seriál s hvězdným hereckým obsazením se budeme vítat celý od konce prázdnin přes celý podzim až do Vánoc. Snad si na něj uděláte čas i vy. Vězte, že za to rozhodně stojí, a my vám k tomu popřejeme jenom příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.