Afrika: Návrat ztracené lásky (2006) online ke shlédnutí

Film Afrika: Návrat ztracené lásky online a zdarma pro vás. Pojďte si přehrát pohodlně a zdarma přes internet tento krásný německý romantický film. Určitě nebudete litovat a naopak na vás čeká opravdu krásný a dojemný příběh. Jedná se o německý film, který v roce 2006 natočil režisér Michael Steinke.

Pro všechny diváky, kteří si libují v romantických filmech jsme připravili snímek Afrika: Návrat ztracené lásky. Je to opravdu velmi hezký a povedený film, který byste si neměli nechat ujít. Přímo zde jsme pro vás přichystali jak jeho první díl, tak i druhé pokračování. Je to příběh, který nás zavede až do prosluněné Afriky. Hlavní hrdinka Antonie tady má své rodinné kořeny, i když tady už hodně dlouhou dobu nebyla.

Film Afrika: Návrat ztracené lásky (2006) online ke shlédnutí

Antonia se společně se svými rodiči a sestrou Biancou vydává do Namíbie. V minulosti už tam žila a její babička tady pobývá dodnes. Právě její osmdesáté narozeniny jsou hlavním důvodem, proč se sem celá rodina rozhodla vydat. Nikdo nemůže tušit, jak jim tato cesta změní život.

Už dospělá Antonia teď vidí Afriku v úplně jiném světla. Je to krásná a romantická krajina plná úžasných zvířat v čistém prostředí. Čiperná babička tady vede rodinou farmu a i ve svých osmdesáti letech je stále pořád akční. Jenže návrat do Namíbie nejsou jenom šťastné chvilky. Antonie se opět potkává se svou dávnou láskou Hansem. Ten se vůbec nezměnil a ona mu neskrývaně podléhá.

Jenže Hans si za tu dobu zařídil svůj vlastní život. Tvrdě pracuje a ještě se musí starat o svojí manželku, která skončila na invalidním vozíku. Antonie tak chápe, že pokračování jejich vztahu je takřka nemyslitelné.

Brzy se ale stane něco nečekaného. Rodiče Antonie zemřou při nehodě venku v buši. Je to bolestná ztráta, která navíc zastihla všechny nepřipravené. Antonie se musí zorientovat nejenom ve svých pocitech, ale hlavně se postarat o lidi okolo. Stejně tak babička je zprávou zdrcená, ale chod farmy prostě musí jít dál. A aby to nebylo jednoduché, tak se stane ještě jedna velmi zajímavá událost. Náhle se tu zjeví dvojče Antoniina otce. Jak je to vůbec možné?

Je to opravdu krásný romantický film.

Odpověď nejenom na tuto otázku už dostaneme ve filmu Afrika: Návrat ztracené lásky, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí – první i druhý díl. S námi si můžete tyto krásné romantické snímky přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a využijte této šance. Oba dva filmy už na vás čekají ve výborné kvalitě a bez otravných reklam. Přejeme vám příjemnou podívanou.